Responsywne strony internetowe jak to wyglada


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Responsywne strony internetowe jak to wyglada

#1 Postautor: adambyczek » 03 gru 2017, 16:25

Czy obecnie posiadanie responsywnej strony internetowej to już konieczność? Czy algorytmy wyszukiwarek lepiej oceniają takiego rodzaju strony internetowe w wynikach? A może jest mit firm, które zajmują się tworzeniem stron internetowych?

Odpowiedź na te pytania uzyskacie w poniższym tekście. Na początku zacznijmy od samego terminu responywnej strony internetowej. Najprościej mówiąc, tego typu strony internetowe, idealnie wyświetlają się na każdego rodzaju urządzeniu. Nieważne czy są to laptopy czy urządzenia typu tablet. Tego typu strony internetowe idealnie wyświetlają się na każdym z tych urządzeń, a ponadto ich wygląd jest odpowiednio skalowany. Elementy graficzne są odpowiednio przekształcane do wielkości ekranu. Responsywne strony internetowe mogą nieco inaczej prezentować się na komputerach stacjonarnych, a jeszcze inaczej na telefonie. Zazwyczaj na samrtfonach i tabletach responsywne strony internetowe posiadają mniej elementów graficznych. Kolejnym ważnym aspektem, który skłania do posiadania tego rodzaju strony internetowej to fakt, iż coraz więcej ludzi ogląda strony internetowe na tabletach. Brak odpowiednio przystosowanej strony powoduje utratę potencjalnych zleceń. Tak, więc pojawia się aspekt ekonomiczny. Przedsiębiorstwa, które posiadają responwyne strony internetowe mają przewagę nad pozostałymi firmami na rynku.

Inny powód to pozycja strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Responsywne strony internetowe są lepiej oceniane przez roboty wyszukiwarek. Zwłaszcza dla rezultatów mobilnych, responswyne strony internetowe mają znaczną przewagę nad stronami, które nie posiadają tego typu funkcji. Trzeba wpisać strony internetowe Radom i sami możemy się przekonać, które strony internetowe mają przewagę w wynikach wyszukiwarki. Czy są to strony internetowe responsywne, a może nie? Właśnie tego typu frazy tanie strony internetowe pokazują jak znaczne są różnice w mocno konkurencyjnych branżach. Firmy, które projektują strony internetowe doskonale wiedzą o tym, jak ważne jest pozyskanie klientów przez Internet. Oczywiście możemy określić to za niewystarczający argument. Ale w dłuższym czasie firmy, które posiadają niedostosowane strony internetowe przekonają się o tym boleśnie. Brak nowych kontrahentów może być w przyszłości dość dużym problemem dla każdej firmy, która chce się prawidłowo rozwijać.

A, więc doradzam każdej firmie rozbudowanie swojej strony internetowej do wersji responwynej. Wydatek na tego rodzaju pracę nie jest, aż tak znaczny. Natomiast możliwe zyski już tak.

Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość