Bezpieczny dom ma obowiązek mieć kamery?


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Bezpieczny dom ma obowiązek mieć kamery?

#1 Postautor: adambyczek » 28 paź 2016, 12:32

Dzień dobry. W ostatnim czasie postawiłem dom dla własnej rodziny. Mieszkamy w dość ruchliwej dzielnicy, gdzie przewija się na dzień dużo przeróżnych osób. Zastanawiam się, w takim razie czy powinienem ulokować finanse w kamerę - gra toczy się o coś w stylu komputerowa analiza skóry https://beauty-room.pl/komputerowa-analiza-skory ? W domu posiadamy dużo urządzeń oraz cennych przedmiotów. Prócz tego moja trójka pociech pozostaje nieraz sama w mieszkaniu. Stąd moje zapytanie czy należałoby zainwestować w kamerę? Zależy mi na podniesieniu bezpieczeństwa niemniej jednak nie wiem czy w ten sposób uzyskam zamierzony cel. Proszę o szczere odpowiedzi.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 12 mar 2019, 10:34 przez adambyczek, łącznie zmieniany 1 raz.

alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Bezpieczny dom powinien mieć kamery?

#2 Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 12:40

Dzień dobry. Pragnąc zabezpieczyć własną posiadłość też wpadłem na pomysł zakupu kamery. Muszę ogłosić, że miało to miejsce parę lat temu oraz na szczęście do tej pory nic się złego nie działo. Często okazuje się jednak, że u sąsiadów były już dwa włamania, skutkiem tego sądzę, że kamera odstraszyła włamywaczy. Takie zabezpieczenie własnego domu jest bardzo istotne szczególnie jeśli posiadasz dzieci. Należałoby, w następstwie tego zainwestować w solidny monitoring. Z pewnością nie będziesz żałować, a wręcz przeciwnie.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość