Co to tak naprawdę jest obróbka cnc?


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Co to tak naprawdę jest obróbka cnc?

#1 Postautor: adambyczek » 28 paź 2016, 8:47

Witam. Ciągle zastanawiam się nad tym czym właściwie jest obrabianie CNC? Ostatnimi czasy dużo razy spotkałem się z taką usługą, na przykład obróbka cnc: http://formatkimeblowe.com.pl/cennik ale nie wiem dokumentnie na czym ona polega. Ciekawi mnie w głównej mierze czy warto skorzystać z takich usług i na co można liczyć? Wiem wyłącznie, że dotyczy to frezowania, nadawania właściwych kształtów, niemniej jednak czy coś jeszcze? Ciekawią mnie opinie osób, jakie miały do czynienia z takimi ofertami. Proszę o poważne odpowiedzi.

podobne tematy:

alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czym właściwie jest obróbka cnc?

#2 Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 9:03

Czołem. Jako, że wykonuje mnóstwo prac montażowych oraz budowniczych miałem do czynienia z obróbką cnc nie raz. Mogę wobec tego podpowiedzieć na czym to polega. Otóż jest to rodzaj obróbki skrawaniem, a dokładniej frezowanie. Dotyczyć ma prawo najróżniejszych materiałów takich jak metale, stal, drzewo, tworzywo sztuczne oraz dużo innych. Jeśli pragniesz skorzystać z takich usług nie zapominaj jednakże, żeby korzystać z ofert wypróbowanych firm, albowiem tylko wtedy możesz liczyć na przyzwoicie wykonaną robotę. Z doświadczenia wiem, że liczy się nowoczesny sprzęt oraz gigantyczna wiedza.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości