Co myślicie o tego rodzaju szkoleniach?


Wiadomość
Autor
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Co myślicie o tego rodzaju szkoleniach?

#1 Postautor: alinasobol » 07 paź 2016, 10:11

Cześć. Jestem profesjonalnym kierowcą, który codziennie jeździ w firmie spedycyjnej. Zarobki są na nie najgorszym poziomie, ale mogły by być wyższe. Jeden z moich przyjaciół ma uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych i dzięki temu u innego przewoźnika zarabia o wiele więcej niż ja. A, więc zacząłem szukać odpowiednich kursów http://smartkursyszkolenia.pl/adr-kurs-specjalistyczny-klasa-7-materialy-promieniotworcze , które dają odpowiednie uprawnienia. Myslę nad wyborem jednego z tych, która oferuje podane przeze mnie firma. Natomiast moim problemem jest to, że na żadne z nich nie mogę się zdecydować.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Co sądzicie o tego rodzaju kursów zawodowych?

#2 Postautor: tolek1980 » 07 paź 2016, 10:22

Cześć. Sam miałem podobny kłopot jak ty. Jeździłem jako kierowca TIRów w rodzimej firmie spedycyjnej. Jeździłem wyłącznie po kraju, więc zarobki nie były wielkie. Nie chciałem jeździć na trasach zagranicznych ze względu na małą córkę. Więc byłem zmuszony coś innego wymyślić. Zdecydowałem się wtedy tego typu szkolenie jak podałeś w linku. Wybrałem: szkolenie stanowiskowe ADR i dzięki temu byłem w stanie bez problemu znaleźć lepiej płatną pracę. Do tej pory jeżdżę po kraju, lecz moja pensja jest zdecydowanie wyższa. Tak, więc nie masz się nad czym zastanawiać i zapisuj się na taki kurs. Jego cena zwróci się po kilku miesiącach.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość