Czy warto promować stronę WWW na hasło dźwigi samochodowe?


Wiadomość
Autor
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Czy warto promować stronę WWW na hasło dźwigi samochodowe?

#1 Postautor: alexsys76 » 08 lip 2016, 12:10

Witam, potrzebuje porady od ludzi znających temat promocji stron w Internecie. Potrzebuje opinii na temat pozycjonowania mojej strony WWW. Nigdy nie miałem okazji korzystać z tej formy promocji swojej firmy, ale w obecnych czasach to już raczej konieczność. Interesuje mnie słowo kluczowe https://winecompany.pl/2022/07/13/piasek-konin-gdzie-przyjemnie-jest-zdobyc-nie-drogo-i-korzystnie-artykuly-do-wykonczenia-placu-kolo-domu - na nią chciałbym być wysoko w wynikach wyszukiwania. Nie wiem tylko czy jest ona najlepsza dla mojej firmy, która zajmuje się projektowaniem wind na zamówienie. Specjalizujemy się też w montażu dźwigów samochodowych. Wg nas jest to niszowy produkt i będzie stosunkowo prosto wypromować nasze produkty w wyszukiwarce. A może lepiej wybrać bardziej konkurencyjne słowa kluczowe jak: windy. Sam już zgłupiałem, dlatego kieruje pytanie do znawców tematu.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy opłaca się promować stronę internetową na hasło dźwigi samochodowe?

#2 Postautor: marekwolski » 08 lip 2016, 12:16

Dzień dobry. Jeżeli chodzi o pozycjonowanie stron to trzeba na początku wziąć pod uwagę około trzydzieści fraz, z których podczas analizy zostanie ich kilka najtrafniejszych. Na ich podstawie powinno się dobrać słowa kluczowe mniej konkurencyjne. Przykładowo dla słowa kluczowego: windy, trzeba dobrać: windy osobowe oraz tanie windy. Identyczną operacje wykonujemy dla reszty fraz głównych. Teraz nie ma sensu koncentrować się na jednej lub dwóch słowach kluczowych. Nawet te najbardziej popularne nie dadzą tak dużego ruchu jak większa liczba fraz niszowych. Również będzie Ci niełatwo znaleźć agencje SEO, która będzie chciała promować twoją stronę jedynie na hasło: dźwigi samochodowe. Jest to dla niej nie opłacalne, a dla ciebie ryzykowne. Tego typu praktyki to najszybsza droga do otrzymania kary od wyszukiwarki.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość