Czy opłaca się sprzedawać tego typu meble w salonie?


Wiadomość
Autor
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy opłaca się sprzedawać tego typu meble w salonie?

#1 Postautor: marekwolski » 21 cze 2016, 13:04

Cześć. Otrzymałem ofertę na promocję i sprzedaż mebli tej firmy z Niemiec: http://jfmfurniture.de/konferenzmobel . Meble są dobrej jakości i świetnie wyglądaj. Moją wątpliwość budzi fakt, iż są porównywalne cenowo z rodzimymi producentami, którzy mają wyrobioną renomę na rynku. Nie wiem, czy słabo znana firma będzie atrakcyjna dla polskich klientów. Jeśli zdecyduję się na sprzedaż ich mebli to będę musiał poświęcić jakąś część sklepu na ekspozycję tych mebli. Więc nie będę wstanie prezentować, aż tylu mebli dotychczasowych producentów. Co myślicie o tych meblach. Czy osobiście kupilibyście je dla siebie?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy opłaca się sprzedawać tego rodzaju meble w salonie?

#2 Postautor: adaswolski » 21 cze 2016, 13:10

Witaj. Ciężkie pytanie zadałeś. Najważniejszy jest biznesplan. Czy opłaca ci się ich meble sprzedawać? Jak masz większy zysk na ich produktach to należy ten pomysł rozważyć. Może uda ci się pozyskać wyłączność na dane miasto. To też, jest spory plus. Nie będziesz miał konkurencji wśród innych salonów. Mi przypadły do gustu meble tej firmy. Przykładowo te: Obrazek meble są bardzo ciekawe i osobiście bym je nabył. Natomiast najistotniejsze są w tej branży warunki współpracy z fabryką. Jaki będziesz miał okres płatności za meble, które dostajesz do ekspozycji. Bez tego to można tylko gdybać. Jeżeli chodzi o konkurencje z naszymi fabrykami to możesz się o to nie martwić. Klienci coraz rzadziej przywiązują uwagę do marki. Liczy się wygląd a następnie cena zakupu.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość