Jak można reklamować tego rodzaju działalność w Internecie?


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Jak można reklamować tego rodzaju działalność w Internecie?

#1 Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:05

Witam, od dłuższego czasu posiadam stronę internetową, która zajmuje się turystyką medyczną w Polsce. Pomysł wg mnie bardzo oryginalny i na tego typu usługi wiem, że jest popyt. Natomiast mam wielki problem z dotarciem do potencjalnych klientów. Link do witryny internetowej to i prezentuje się okazale, ale nie mam zapytań ofertowych. Co mogę z tym zrobić, żeby więcej ludzi zaglądało do mnie? Będę wdzięczny za pomoc. Muszę jeszcze dodać iż podglądałem początkujący serwis skrzyń biegów we Wrocławiu w którym poznałem szefa. Poprzez promocję strony w Internecie znacznie poprawiły mu się obroty. W tym przypadku jest to kila haseł rodzaju: remonty skrzyń biegów Wrocław lub naprawa skrzyń biegów. W moim przypadku chyba nie wystarczy kilka haseł, które sprowadzają się do Wrocławia. może na przykładzie tej firmy, która świadczy remonty skrzyń biegów Wrocław będzie łatwiej wyjaśnić moje wątpliwości. Przykładowo jeśli decyduje się na wspomniane 4 frazy do promocji. Po jakim czasie będzie efekt w postaci pojawiania się strony WWW w Top 10 na frazę serwis skrzyń biegów Wrocław lub tą frazę naprawa skrzyń biegów Wrocław? Czy będzie to kilka tygodni, a może rok? I właśnie czas jest tu kluczowy. W przypadku tej strony oferującej serwis skrzyń biegów we Wrocławiu sprawa była prostsza. W tym przypadku mamy stacjonarny serwis skrzyń biegów, który sprzedaje konkretną usługę: naprawę i remonty skrzyń biegów we Wrocławiu. Ja mam usługodawców z całej polski i nie mam siedziby. Postawienie banneru na płocie więc nie wchodzi w grę. Jakieś pomysły co można zrobić? Rozmyślałem o marketingu szeptanym na forach. Ale tu również wyłonił się duży problem, który polega na liczbie fraz. W moim biznesie są ich setki. A w przypadku naprawa skrzyń biegów występuje ich naprawdę niewiele. Jak widzicie, jak nie podchodzę to sprawy to za każdym razem schody. Niedołężność to okropna rzecz, również wypadek. Natomiast najważniejszy jest rychły powrót do 100% sprawności motorycznej. Z pomocą przyjedzie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która oferuje renomowany sprzęt rehabilitacyjny. Nasuwa się za pewne pytanie u wielu osób - czemu nie nabyć sprzętu rehabilitacyjnego? Po pierwsze to cena. Kupno wysokiej jakości sprzętu rehabilitacyjnego to wydatek od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Więc dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty na wynajem sprzętu rehabilitacyjnego - jest to opcja znacznie tańsza. Dodatkowo po okresie wynajmu sprzętu - możemy go bez problemu zwrócić i o nim zapoznać. Wybierając wynajem sprzętu rehabilitacyjnego z pewnością oszczędzimy! Kolejny powód to profesjonalne doradztwo. Firmy zajmujące się wynajmem sprzętu rehabilitacyjnego mają wysokiej jakości pracowników, którzy służą profesjonalnym doradztwem. Następny powód to pomoc pracownika, który dostarcza wybrany sprzęt rehabilitacyjny. Osoba taka pomoże nam w wyjaśnieniu jego obsługi. Dzięki temu używanie wybranego modelu sprzętu rehabilitacyjnego będzie prostsze. Zobacz: wynajem sprzętu rehabilitacyjnego http://rentalmed.pl

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

W jaki sposób promować tego typu działalność w Internecie?

#2 Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:20

Cześć. Pierwsze pytanie: jak mogą osoby wejść na twoją stronę? Przecież jest niewidoczna dla klientów. Więc tu jest problem. Jak nie można jej znaleźć to przecież nikt o niej nie wie. Po pierwsze pomyśl o jej promocji w Internecie. Jest kilka form promocji, którymi powinieneś się zainteresować. Pierwszą z nich jest pozycjonowanie witryny internetowej w wyszukiwarce internetowej. Dzięki temu twoja strona WWW znajdzie się na początku rezultatów na interesujące cię frazy. A to już przekłada się na większą liczbę wyświetleń strony i telefony klientów ofertowe. Inna forma reklamy to marketing szeptany na serwisach internetowych. Dla ciebie najlepsze będą to strony dla Polaków mieszkających poza granicami Polski. Należy tam tworzyć posty i zachęcać do tego typu usług. Jak sam widzisz, bez reklamy nic nie zdziałasz.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość