Szukam firmy, która sprzedaje platformy towarowe


Wiadomość
Autor
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Szukam firmy, która sprzedaje platformy towarowe

#1 Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:34

Dzień dobry. Napisze na początku co mam na myśli, a później rozwinę temat. Szukam firmy, która zajmuje się montażem platform towarowych dla osób prywatnych. Potrzebuję takiej małej windy do prowadzonego przeze mnie pensjonatu, który ma dwu poziomową jadalnie. Udźwig platformy towarowej nie musi być duży. Platformą towarową będą przemieszczały się potrawy w naczyniach. Więc maksymalne obciążenie to ze sto kg. Nie posiadam za wiele powierzchni na jej montaż, dlatego nie jestem w stanie skorzystać ze standardowych rozwiązań. Jestem ciekaw, czy ktoś z was miał do czynienia z podobnym problemem i udało mu się założyć taką windę w swojej firmie.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Szukam firmy, która oferuje windy towarowe

#2 Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:55

Cześć. Kiedyś to może miałbyś problem ze znalezieniem producenta takich rozwiązań. Obecnie bez większych problemów znajdziesz firmę, która specjalizuje się w montażu platform towarowych o nietypowych rozmiarach. Przykładem jest ta firma - https://e-position.pl/2021/09/15/hotel-radom-nie-wylacznie-na-wesele-radom-ale-takze-na-kolejne-imprezy-jak-sylwester, która zajmuje się projektowaniem i budową platform towarowych na potrzeby biznesu. Tak, więc nie musisz się martwić o to, że nie posiadasz dużo miejsca na zamontowanie platformy towarowej w twoim pensjonacie. Obecne dźwigi towarowe nie potrzebują dużo przestrzeni. Także można zamontować cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość