Czy jestem w stanie we własnym zakresie wypromować stronę na frazę dźwigi towarowe


Wiadomość
Autor
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy jestem w stanie we własnym zakresie wypromować stronę na frazę dźwigi towarowe

#1 Postautor: marekwolski » 16 wrz 2016, 12:15

Dzień dobry. Od dłuższego czasu zgłębiam wypowiedzi na forach związane z promocją stron w internecie. Najbardziej korzystną formą promocji jest moim zdaniem pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Przeczytałem na ten temat wiele poradników, mam już za sobą jedno szkolenie z pozycjonowania stron. Tak, więc mam nadzieję, że potrafię samemu podziałać coś z pozycjonowaniem strony internetowej. Chciałbym wypromować swoją stronę na następujące hasło: dźwigi towarowe i tu chciałbym zadać dwa pytania. Czy warto budować dedykowane zaplecze dla takich fraz jak: windy towarowe oraz czy dzienna ilość tworzonych odnośników wpływa na wzrost pozycji. Chodzi mi czy jeśli pozyskam dzisiaj 100 odnośników a jutro dziesięć będzie to negatywnie wpływało na pozycjonowanie strony?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy mogę samemu wypozycjonować stronę na słowo kluczowe windy towarowe

#2 Postautor: adaswolski » 16 wrz 2016, 12:33

Witam kolegę. Widzę, że nieco liznołeś tematu związanego z pozycjonowaniem strony WWW w wyszukiwarce. Po pierwsze wybrana fraza: dźwigi towarowe nie można zaliczyć do najłatwiejszych i początkującemu pozycjonerowi będzie dość ciężko ją samodzielnie wypromować. Lecz oczywiście możesz próbować swoich sił. Kłopotem są rzecz jasna linki, które powinieneś pozyskać oraz ich liczba. Obecnie bez odpowiednich programów ciężko jest robić pozycjonowanie. Odnośniki możesz budować ręcznie, ale musisz je indeksować. Tu właśnie są niezbędne programy. Jak chodzi o budowanie zaplecza to jak najbardziej jest to dobry kierunek działań. Natomiast ilość tworzonych linków nie powinna być za duża. Powinno się je tworzyć regularnie. Dzisiaj np: 15 linków, jutro 10 odnośników, następnego dnia 5 linków. Wtedy wygląda to w miarę naturalnie.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości