Strona 1 z 1

Potrzebuje dobrej ekipy fachowców do wykonania balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?

: 29 wrz 2016, 11:35
autor: alexsys76
Cześć. Poszukuje dobrej ekipy ślusarzy, która wykona dla mnie balustrady nierdzewne oraz ogrodzenie domu. Chciałbym mieć coś oryginalnego, co nie będzie powielonym szablonem. Ogrodzenie pragnę aby były wykonane w stylu retro - to chyba podchodzi pod kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, żeby zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Zastanawiałem się nad połączeniem szkła z drewnem. Nie mam pojęcia tylko czy nie będzie to za ciężka koncepcja. Również posiadam wątpliwość czy dobrze wpasuje się to w nowoczesne wnętrze. Dlatego potrzebuje kumatą ekipę ślusarzy z okolic Radomia. Czy ktoś z was może polecić kogoś godnego uwagi?

podobne tematy:

Szukam rzetelnej firmy do wykonania balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?

: 29 wrz 2016, 11:45
autor: marekwolski
Cześć. Jak dobrze Cię zrozumiałem to szukasz firmy, która jest w stanie zrobić dla ciebie kute balustrady oraz ogrodzenie domu. Szukasz ślusarzy , którzy posiadają zmysł artystyczny? Jeśli tak to możesz rozważyć ofertę brygady ślusarzy - MetFach , która specjalizuje się w wykonywaniu balustrad ze stali nierdzewnej oraz ogrodzeń kutych. Poniżej umieszczam zdjęcie do ich prac: Obrazek . Zobacz czy myślisz o czymś takim. Jeżeli tak to jestem w stanie Ci ich polecić z czystym sumieniem. W naszym domu robili balustrady nierdzewne i jestem bardzo zadowolony z ich realizacji. Brygada wykonała wszystko jednego dnia i zostawiła dom tak jak przed ich wizytą. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkością u budowlańców.

podobne tematy: