Strona 1 z 1

Ciekawe meble do siłowni

: 20 lip 2016, 11:33
autor: adambyczek
Dzień dobry, zastanawiam się nad uruchomieniem własnego biznesu. Wybór padł na siłownię. Od niepamiętnych czasów lubiłem chodzić na siłownię, tak więc postanowiłem że spróbuje sił w tym biznesie. Nie ma co ukrywać, że jest znaczna konkurencja w tej branży. Żeby przyciągnąć klientów muszę się jakoś wyróżnić. Tak, więc pomyślałem o tym systemie mebli Möbel im Fitnessstudio do swojej siłowni. I właśnie w tym miejscu jest miejsce dla was - forumowicze. Uprzejmie proszę o komentarze na temat tych mebli do klubu fitness. Będę rad za wasze komentarze. Od tego będzie zależało czy klienci będą dobrze czuli się w moim klubie fitness.

podobne tematy:

Interesujące meble do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:45
autor: tolek1980
Dzień dobry. Osobiście nie lubię tak jaskrawych kolorów. Tak, więc sugeruję wybrać mniej krzykliwe połączenia barw. Wg mnie ta propozycja jest interesująca Obrazek - takie kolory uspokajają. Taka jest moja opinia na ten temat.

podobne tematy:

Interesujące zabudowy meblowe do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:48
autor: alexsys76
Witaj. Przedmówca ma sporo racji. Ale ja osobiście preferuje właśnie ostrzejsze kolory. Szczególnie w takich miejscach jak klub fitness. W klubach fitness powinno być wesoło - przecież to miejsce aktywności fizycznej. Mnie do gusty przypadły te realizacje: Obrazek - imitują wrażenie stadionu piłkarskiego.

podobne tematy: