Czy warto montować kamery przemysłowe w budynku mieszkalnym?


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Czy warto montować kamery przemysłowe w budynku mieszkalnym?

#1 Postautor: adambyczek » 06 cze 2016, 14:25

Dzień dobry. Jestem na etapie kładzenia instalacji elektrycznej oraz alarmowej w budynku mieszkalnym. Zacząłem zastanawiać się po lekturze tego: http://trans-sat.pl/kamery-warszawa nad montażem kamer w mieszkaniu. Z tego co wyczytałem na tej stronie są bardzo ciekawe rozwiązania, które mogą znacząco podnieść bezpieczeństwo w moim mieszkaniu. Myślę tylko nad doborem właściwego systemu. Czy wykonując okablowanie w budynku, jestem zmuszony w tym momencie wybrać konkretny model kamer?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy opłaca się zakładać kamery przemysłowe w mieszkaniu?

#2 Postautor: marekwolski » 06 cze 2016, 14:53

Witaj. Kamery monitoringu to bardzo ciekawe urządzenia. Kamery monitoringu można wykorzystać do wielu zadań. Jak dobrze zauważyłeś ich najważniejszym zadaniem jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w budynku mieszkalnym. Natomiast poczytaj ile innych funkcji są one wstanie spełniać. Po pierwsze można je wykorzystać jako rejestrator zachowań osób będących w domu. Genialnie sprawdzą się przy małym dziecku, które pozostanie pod opiekom opiekunki. Inne zastosowanie kamer to monitorowanie budynku podczas naszą nieobecność. Szczególnie istotne w okresie mrozów. Możemy na bieżąco monitorować pracę kotła. W przypadku awarii możemy powiadomić rodzinne, która podjedzie do mieszkania i sprawdzi usterkę. Tak, więc jak najbardziej polecam kamery do domu.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość