Która reklama najlepiej się sprawdzi dla ekipy dekarskiej?


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla ekipy dekarskiej?

#1 Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 11:08

Dzień dobry, posiadam średniej wielkości firmę dekarską. Od jakiegoś czasu w kraju występuje kryzys na rynku budowlanym i co za tym idzie jest znacznie mniej zleceń dla takich brygad jak nasza. Ludzie coraz mniej stawiają domów. Jeśli już ktoś dzwoni to przeważnie szuka najtańszej brygady dekarskiej w mieście. Konkurencja mocno poobniżała ceny. Teraz praca jest na granicy opłacalności. Tak, więc zacząłem się poważnie zastanawiać nad reklamą mojej firmy, ale nie nie mam pojęcia jaka forma reklamy będzie najlepsza? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Która reklama będzie najskuteczniejsza dla firmy dekarskiej?

#2 Postautor: alexsys76 » 31 maja 2016, 11:16

Dzień dobry. Prowadzony przez ciebie rodzaj świadczonych usług nie jest łatwy do promowania. Drukowanie wizytówek mija się z celem. Pozostaje ci internet: pozycjonowanie witryny a, także reklama na takiego rodzaju serwisach www: https://biozamrazarki.pl/?p=259 . Inne rodzaje reklamy okażą się mało skuteczne. Mało kosztowym pomysłem jest zrobienie baneru z reklamą i wieszanie go podczas prac na terenie budowy. Zawsze jakiegoś klienta możesz na to złapać. Koszt praktycznie zerowy.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Jaka reklama będzie odpowiednia dla ekipy dekarskiej?

#3 Postautor: tolek1980 » 31 maja 2016, 11:21

Witaj. Kolega nie wspomniał jeszcze o marketingu szeptanym i Adwordsach. Te dwie metody promocji świetnie się sprawdzają. Zwłaszcza marketing szeptany na forach o zbliżonej tematyce

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości